Materiały do pobrania w zakładce “Informacje o naszych produktach”

Turbiny Wiatrowe

stettin__10_.jpg stettin__3_.jpg stettin__9_.jpg stettin__11_.jpg

15. Targi Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA 18-20 marca 2011, Szczecin, Centrum Targowe MTS

Dziękujemy organizatorom , wszystkim odwiedzającym oraz obsłudze stoiska, a w szczególności dla firmy Nowe Technologie s.c. za udane Targi.

sdc11447.jpg sdc11436.jpg sdc11473.jpg sdc11439.jpg sdc11483.jpg

M-Therm na targach budowlanych Budma w Poznaniu od 11.01-14.01.2011.

Najbardziej inowacyjne i postępowe ogrzewanie Roku 2009 dla pomieszczeń wymaga także uczestnictwa i prezentacji na targach BUDMA 11.
Jak orginalne i przyszłościowe jest nasze ogrzewanie zaprezentujemy w pawilonie Nr 15 Budownictwo Energooszczędne i Pasywne. Celem naszym jest nie tylko zapoznanie klienta Polskiego z naszym systemem , jeteśmy również zainteresowani współpracą z firmami budowlanymi, malarskimi, wykończenia wnętrz oraz sztukatorskimi. Poszukujemy postępowych inwestorów do montażu naszego systemu w obiektach referencyjnych na rynku Polskim.
Hala 15 B Stoisko 25

Archipelags News

Archipelags News

Nowe produkty dostępne od lutego 2010:

  • ogrzewanie podłogowe o konstrukcji zespolonej (na górze parkiet, dywan, itd.)
  • ogrzewanie stropowe
  • ogrzewanie podłogowe podterakotowe w pomieszczeniach mokrych (np. łazienki), nadaje się zarówno do ułożenia w podłodze, jak i w ścianie
fotolia_7782655_m.jpg fotolia_3643007_m.jpg fotolia_1012665_m.jpg

Komunikat prasowy lipiec 2009

M-Therm Comfort-Heating uzyskuje Nagrodę Innowacyjności Saint Gobain 2009

Firma M-Therm Comfort-Heating, producent i dystrybutor 24-woltowych ściennych, stropowych i podłogowych systemów grzewczych z niemieckiego miasta Neuwied zdobyła na tegorocznych Targach Innowacyjności SERI (Salon Européen de la Recherche & de l`Innovation) Nagrodę Innowacyjności ufundowaną przez Grupę Saint-Gobain w wysokości 15 000 euro. Dnia 3 czerwca 2009 roku w Paryżu przeprowadzono z udziałem 47 firm z 11 krajów błyskawiczny konkurs na stworzenie rankingu 9 najbardziej innowacyjnych produktów, w którym firma M-Therm reprezentowana przez prezesa Daniela Maxa oraz dyrektora wykonawczego Michaela Pellegriti miała zaszczyt odebrać pierwszą nagrodę.

Odbywające się co dwa lata w Paryżu Targi Innowacyjności organizowane są pod patronatem prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy’ego.

Mowę poprzedzającą rozdanie nagród wygłosił Dyrektor Generalny Saint-Gobain Pierre-Andrè de Chalendar, dziękując wszystkim uczestnikom za wyróżniające się rozwiązania konstrukcyjne zaprezentowanych produktów, po czym uhonorował firmę M-Therm pierwszym miejscem, nazywając ją firmą przyszłości w dziedzinie systemów grzewczych.

Przed uczestnikami targów postawiono wymaganie zaprezentowania produktów zorientowanych w przyszłość, energooszczędnych, przyjaznych dla środowiska i zdrowia oraz wykorzystujących odnawialne źródła energii.

Firma M-Therm rozprowadza swoje produkty wyłącznie przez sieć hurtowni materiałów budowlanych oraz farb i lakierów. Jej 24-woltowe niskonapięciowe systemy grzewcze mogą zostać bezproblemowo w ciągu zaledwie kilku godzin zainstalowane przez pracowników firm zajmujących się wyposażeniem i dekoracją wnętrz, zakładów malarskich lub przez specjalistów od tzw. montażu suchego prefabrykatów (bez zaprawy).

W przypadku montażu ściennego lub stropowego zastosowanie znajdują tapety grzewcze z warstwą włókniny, natomiast w strefie podłogowej – maty grzewcze powlekane polietylenem.

Mamy tutaj do czynienia z pełnowartościowym systemem grzewczym, tworzącym zdrowy i przyjemny klimat pomieszczenia poprzez oddawanie promieni cieplnych.

Wszystkie systemy grzewcze oferowane przez firmę M-Therm mają wysokość jedynie 0,5 mm i stąd znajdują swoje optymalne zastosowanie podczas prowadzenia modernizacji wnętrz oraz w nowym budownictwie. Przy projektowaniu powierzchni klient nie jest prawie niczym ograniczony, bowiem nasze systemy grzewcze są niewidoczne.

W przeciwieństwie do tradycyjnych ściennych systemów grzewczych mocowanie obrazów nie stanowi najmniejszego problemu.