Pomożemy Państwu w planowaniu i przygotowaniu przetargów

24-woltowe systemy grzewcze M-Therm Comfort-Heating instalowane są przez przeszkolonych i certyfikowanych monterów. Bardzo istotne dla całego procesu projektowania, zachowania jakości, wypracowania atrakcyjnego wzornictwa oraz uzyskania wysokiej funkcjonalności urządzeń jest ścisła współpraca i komunikacja między firmą M-Therm Comfort-Heating GmbH a architektami i planistami, jak też monterami naszych systemów.

24V systemy grzewcze M-Therm (wzornictwo, funkcjonalność, rozwiązania techniczne) zależą w dużym stopniu od najrozmaitszych, również tych indywidualnych architektonicznych wymagań działów planistycznych. Nierzadko udawało się nowe wymagania przeistoczyć w indywidualne rozwiązania, które z czasem stały się standardem w całej branży. M-Therm Comfort-Heating GmbH nie jest tylko i wyłącznie producentem i dostawcą 24V systemów grzewczych, ale również – czy nie nawet w większym zakresie – doświadczonym partnerem w trakcie prac projektowych, który wraz z architektami i planistami poszukuje nowych rozwiązań.

Jesteśmy wdzięczni za wszelkie nowe propozycje, inicjatywy, pomysły racjonalizatorskie oraz przejawy konstruktywnej krytyki.

Prosimy wysłać do nas po prostu maila lub skorzystać z naszego formularza kontaktowego. Z góry dziękujemy!

Ponadto możecie Państwo w nieskomplikowany sposób skorzystać z kompetentnej pomocy naszych doradców i techników, tj. pocztą elektroniczną lub pod poniższym numerem telefonu: +49 2622 921 49 0, +49 179 76 77 568

Materiały do pobrania w zakładce “Informacje o naszych produktach”