Komfort-Ciepło-Zdrowie

M-Therm Comfort-Heating: Kompleksowy system ogrzewania zapewniający ciepło w każdym miejscu.

System M-Therm Comfort-Heating pozwala korzystać od zaraz z całkowicie nowego sposobu ogrzewania, ponieważ wyjątkowo cienkie maty grzewcze można zastosować zarówno do ogrzewania podłogowego, jak też ogrzewania ściennego i stropowego. Zainstalowane maty grzewcze (w postaci konstrukcji zespolonej lub „pływającej“) znikają po prostu pod podłogą, a jeśli jest to ogrzewanie ścienne, to pod tapetą, tynkiem, dekoracyjnie wykonaną szpachlówką lub pod kafelkami (albo terakotą w przypadku ogrzewania podłogowego). Standardowe grzejniki, zabierające dużo miejsca, nie są już potrzebne. Zamiast tego można się rozkoszować ciepłem rozprowadzanym w postaci dynamicznego strumienia, co daje duże poczucie komfortu. Przekonuje także wysoka skuteczność grzewcza na poziomie powyżej 96%.

Szybka i czysta instalacja, łącznie z zapewnieniem komfortu i zdrowia.

Do instalacji nie jest konieczna żadna fachowa wiedza elektryka. Nasze systemy M-therm Comfort-Heating mogą z powodzeniem kłaść i montować malarze, monterzy elementów prefabrykowanych, sztukatorzy, dekoratorzy wnętrz lub kafelkarze. Niskonapięciowa, 24-woltowa technologia jest całkowicie bezpieczna i dlatego umieszczanie mat grzewczych bezpośrednio pod okładziną ścienną lub wykładziną podłogową nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Generowane ciepło strumieniowe równomiernie ogrzewa powierzchnię dokładnie tak, jak czynią to promienie słoneczne. Już przy temperaturach pomieszczenia z przedziału 18-21° C przebywający w środku ludzie odczuwają przyjemne uczucie ciepła. Suche powietrze, jak i jego zawirowania, generowane często przez inne rodzaje systemów grzewczych tutaj nie występują: alergicy mogą w końcu odetchnąć.

 • bezproblemowa instalacja i doposażanie
 • uniwersalność zastosowań: możliwość umieszczania w ścianie, stropie lub podłodze wszystkich pomieszczeń mieszkalnych włącznie z łazienkami
 • najwyższy komfort cieplny
 • bezpieczna technologia 24-woltowa
 • niezwykle wysoka sprawność energetyczna
 • eliminacja tradycyjnych grzejników
 • brak emisji dwutlenku węgla, jak ma to miejsce w przypadku standardowego ogrzewania
 • prawie nieograniczona żywotność
 • Produkt niemiecki

  Materiały do pobrania w zakładce „Informacje o naszych produktach”

Ogrzewanie dla najbardziej wymagających.

Dzięki systemowi grzewczemu M-Therm Comfort-Heating jesteście Państwo w stanie zaoferować swoim klientom pełnowartościowe ogrzewanie najwyższej klasy, ponieważ nie tylko jest ekonomiczne, bezpieczne, uniwersalne i komfortowe, ale także bardzo dyskretne, kryjąc się pod podłogą, ścianą czy stropem. Stąd też system M-Therm Comfort-Heating spełnia najwyższe wymagania estetyczne stawiane przed nowocześnie urządzonym wnętrzem mieszkalnym.

Materiały do pobrania w zakładce „Informacje o naszych produktach”


Przynaleznosc do